Jump to content
sample57

ONE MONTH SUBSCRIPTION

All this modern technology just makes people try to do everything at once.

€7.99
sample57

THREE MONTHS SUBSCRIPTION

€19.99
sample57

ONE YEAR SUBSCRIPTION

€49.99
sample57

LIFE TIME SUBSCRIPTION

€79.99

Wymiana PSC/Skrill na PayPal/Revolut/Przelew/BLIK

Recommended Posts

Witam!

Przybywam z ofertą wymiany kodów PSC / Skrill na PayPal jak i również przelew / czek blik którego możecie użyć do wypłaty w bankomacie lub płatności na każdej stronie internetowej obsługującej szybkie przelewy online. Wybieracie wtedy bank iPKO i podajecie wygenerowany czek BLIK + kod PIN. Wszystkie potrzebne dane wysyłam po wymianie. Dysponuję własnym kapitałem. Pieniądze wysyłam pod wskazany adres e-mail PayPal od razu po zweryfikowaniu kodów PSC lub przelewu przychodzącego Skrill! Wymiana na kody BLIK nie zawsze jest możliwa z powodu limitu na ilość wygenerowanych kodów. Kod jest ważny 48 godzin od jego wygenerowania i całą jego kwotę należy wypłacić/zapłacić podczas jednej sesji. Nie można nim 2 razy zapłacić. Aktualne dostępne sposoby wymiany i informacje znajdziesz na stronie podanej poniżej.

Dzięki wymianie możecie kupić m.in. subskrypcję na miesiąc/ 3 miesiące lub rok na tym forum.

Aktualna prowizja na dzień pisania tematu to 10% i nie wspieram obcych walut w przypadku PSC i Skrill.

Czyli:
Chcesz wymienić 20zł. Moja prowizja to 10%. Mnożysz kwotę przez 0.9 i otrzymujesz kwotę która zostanie przelana wskazanym przez ciebie sposobem. W tym przypadku 20*0,9=18zł. Czyli otrzymasz 18zł.

Preferuję korzystanie ze specjalnie stworzonej przeze mnie strony internetowej do wymiany. W pierwszej kolejności są wykonywane wymiany za jej pomocą ponieważ przy każdym zgłoszeniu dostaję powiadomienie na telefon. Co nie zmienia faktu, że na PW też możecie pisać, discord lub w tym temacie. Staram się jak najszybciej wymieniać i odpowiadać.

Wszystkie opinie o mnie, ogłoszenia czy giveawaye (często robię na wymiany 5%) znajdziecie na serwerze discord (link na stronie www.PSCard.pl).

Strona WWW: https://www.PSCard.pl/

Discord: https://discord.gg/M4jphVH

Zachęcam do dyskusji i pisania opinii w tym temacie.

• 5112 featured and pinned this topic
  • 5112 unpinned this topic