Jump to content
Informacje | Information
  • Wakacyjna wyprzedaż trwa!
  • Summer sale is still going on!
Sign in to follow this  
Avast

Informacje po zakupie [Polish]

Recommended Posts

Dziękujemy za zakup

 

1. Potwierdzenie o płatności wyślij w prywatnej wiadomości do (Avast/5112).

2. Pobierz klienta którego otrzymasz.

 

Bardzo ważne!

 

Po zakupie otrzymasz swoją unikalną kompilacje. Niektóre anty-wirusy wykrywają plik jako potencjalne zagrożenie i mogą usunąć plik. Pliki są bezpieczne w użyciu i nie ma się o co martwić. Nie udostępniaj pliku nikomu!

 

3. Uruchom klienta. Poprosi cię o klucz.

Screenshot_1.jpg

 

4. Skopiuj swój identyfikator sprzętowy (HWID), który pojawi się w oknie, następnie utwórz wątek z (nazwą użytkownika i HWID). https://www.killsecurite.eu/index.php?/forum/19-hwid/

 

5. Otrzymasz klucz w czasie krótszym niż 24 godziny, w zależności od tego, kiedy administrator jest online (zazwyczaj 1-3 godziny) - pamiętaj, że subskrypcja rozpoczyna się od momentu użycia klucza. Jeśli chcesz mieć klucz jak najszybciej, możesz wysłać mi wiadomość na Discord (znajduje się na pierwszej stronie) a jeśli jestem online, natychmiast dostaniesz klucz w wiadomości prywatnej.

 

6. Otrzymany klucz od administratora, umieść w polu (Key). W polu "Name" wprowadź taki sam nick, jaki masz na forum.

Screenshot_2.jpg

7. Kliknij w "Get" (aktywuje twoją licencje).

8. Zostaniesz poproszony o podanie nazwy pliku cfg (Uwaga jeśli nie chcesz wpisywać za każdym razem nazwy configu zmień nazwę swojego configu na config). Możesz utworzyć config samemu lub pobrać konfiguracje, które zostały już utworzone przez innych użytkowników.

9. Pobierz plik "Data" i wklej go do swojego folderu.

Screenshot_3.jpg

 

10. (Otwieramy plik exe, następnie cs go). Gdy wszystko wykonasz powinieneś ujrzeć w konsoli cmd napis "run cs". Jeśli masz problem, pytaj.

 

Screenshot_4.jpg

 

11. Ustawienia nie zapiszą się, jeżeli masz włączone oszustwo. (Domyślnie oszustwo wyłącza się f10, możesz to zmienić w configu.)

 

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...